İYİ MALZEME, LEZZETLİ MEZE

 

 

 

          Mezed’or, arkasında 20 yıllık Cibalikapı Balıkçısı mutfağı olan bir meze markası. Has lezzetleri, bütün nefaseti ve yüksek malzeme kalitesiyle üretiyoruz. Geleneksel İstanbul meyhanesi geleneğinin devamı olan Cibalikapı Balıkçısı lezzetlerini, Mezed’or ile evlerinize ve sofralarınıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Yaşadığımız toprakların çok kültürlülüğünün yarattığı binlerce yıllık meze birikiminin en iyi temsilcilerinden biri olma kararlığındayız. Önceliğimiz; 20 yıldır yaptığımız gibi bu mezeleri aslına uygun şekilde reçetelendirip hazırlamaya devam etmek.

 

          Bu coğrafyanın mutfak zenginliği ve çeşitliliğinin eski, unutulmaya yüz tutmuş ya da unutulmuş tatlarını bulup yaşatmayı, evlerinize ve sofralarınıza taşımayı amaçlıyoruz.

 

          Menümüzde bulunan mezeler mevsimine göre değişiklik gösterir çünkü Mezed’or için sağlıklı ve lezzetli meze üretmek esastır. Ürünlerin yerel ve yerinden alınmış malzemeyle üretilmesine özen gösteriyoruz. Kendi yemediğimiz ürünleri mutfağımıza sokmuyoruz. Güvenilirlik bizim vazgeçilmez ve temel değerimizdir. Mezed’or'un muhabbetli, sağlıklı, keyifli sofralarınıza eşlik etmesi, damağınızı şenlendirmesi ve iyi bir gastronomik deneyim yaşatması bizim en büyük mutluluğumuzdur.

 

 

 

Afiyetle...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR